• E-mail info@rehazone.cz
 • Telefon +420 736 169 169
  +420 734 383 516
 • Ordinační doba Po - Čt : 8:00 - 19:00
  Pá: 8:00 - 12:00

Známé osobnosti o nás říkají

Ondřej Moravec
Olympijský medailista - Soči 2014
 • 2. a 3. místo Olympijské hry v Soči 2014 -individuální závod
 • 3. místo Olympijské hry v Soči 2014 - závod smíšených štafet
 • 1.místo SP Biatlonu - závod s hromadným startem, Oslo-Holmenkolen/Nor 12/13
 • 1 místo mix štafeta SP - Östersund 13/14
 • 3.místo MS Biatlonu - mix štafeta, Nové Město na Moravě 2013
 • 4.místo - individuální závod, Nové Město na Moravě 2013
 • 4.místo závod s hromadným startem, Nové Město na Moravě 2013

“Jako fyzioterapeutku a bývalou biatlonistku jsme si Helču vytáhli na soustředění na Dachtein. Bylo to na podzim 2012 .Konkrétně já jsem měl už delší dobu problém s achillovou šlachou, asi po týdenní intenzivní práci se to téměř úplně vytratilo "šikovné ručičky". Navíc jsme používali i laser, který jsem po konzultaci s Helčou aplikoval i dál. Takže zvolená dávka i četnost užívání se osvědčila. Za sebe jsem byl moc spokojený s prací i přístupem. “

Mgr. Vlastimil Vávra
hlavní trenér družstva A,B juniorské biatlonové reprezentace

“Helena Krumlová s námi spolupracovala jako fyzioterapeutka české biatlonové reprezentace juniorů v letech 2000-2014. Byla naše posila v týmu jak v přípravných soustředěních, tak na evropských šampionátech. Konkrétně se jednalo o tyto akce: 2011 Mistrovství Evropy v Ridnaun-Ridanna/ Itálie 2012 Mistrovství Evropy v Osrblie/ Slovensko 2013 Mistrovství Evropy v Raubichi/ Bělorusko 2014 Mistrovství Evropy v Novém Městě na Moravě Za její pomoc se sportovci děkuji a všem ostatním doporučuji.”

Karel Janeček
Matematik, vizionář a společenský reformátor, autor Demokracie 21

“Při tréninku gymnastiky jsem si silně namohl achilovku a můj trenér mě doporučil k Heleně Krumlové do Rehazone. S jejím přístupem i terapií jsem byl velmi spokojen. Za její profesionální péči děkuji a všem ostatním vřele doporučuji.”

Kateřina Krásová
21.let, v současné době patří mezi 5 nejlepších golfových hráček v České Republice
 • mistrině republiky do 18.ti let r. 2009
 • vícemistrině republiky žen pro rok 2010
 • Od září 2014 pobývá ve Spojených státech, kde v Miami studuje první ročník Florida International University. 

“Od svých 14 let jsem v české golfové reprezentaci a pravidelně se účastním evropských a mezinárodních turnajů. Svou golfovou karieru jsem začala v 10 letech a později jsem omezila své ostatní aktivity, abych se mohla naplno věnovat golfu. Od narození mám nevyvinutý levý sval v rameni, kterého si rodiče začali  všímat, když mi bylo 5 let. Od té doby jsme navštívili spousty lékařů, fyzioterapeutů a každý měl jiný názor na to, jestli hrát golf. Spousta z nich mi chtěla golf zakázat. Ve svých 14 letech jsem se dostala k fyzioterapeutce Heleně Krumlové a soustavně pracujeme na tom, aby se můj stav nezhoršoval a naopak zlepšoval. V průběhu sezony se zaměřujeme i na partie, které při golfu nejvíce namáhám. Terapie s Helenou mi hodně pomáhájí a díky nim se můžu naplno věnovat své golfové kariéře a věřím, že naše spolupráce bude i nadále fajn.”

Petr Šindelář
reprezentant ČR v Alpine snowboardingu, účastník zimních olympijských her ve Vancouveru (2010)

"Jediný, v čem nejsem příliš důsledný v přípravě na sezónu je strečink a kompenzační cvičení. Trpí tím hlavně mý záda a hned na to trpím já. Telefon na Helču mám uloženej v compu, to pro případ, že při tréninku rozbiju mobil. Pak jí volám z druhý strany zeměkoule, ať se chystá, že jsem na cestě a potřebuju ty záda zprovoznit do druhýho dne. Nevím, jak to dělá, ale vždycky mě dá dohromady. Po hodině vydatné masáže se můžu znovu pohnout! Jo! říkám, díky!

Jasně, druhý den to ještě cítím, ale můžu se hýbat, můžu pokračovat v tréninku, můžu jezdit!

Takže Helčo! Jo! Díky za Tvý ruce a umění dát mě vždycky a rychle do kupy!

Snowboarding Forever!"

Aleš Holubec
kapitán národního volejbalového týmu mužů

“Helena Krumlová byla naše posila v týmu volejbalové reprezentace v sezóně 2015 a doprovázela nás na soustředěních a nejdůležitějších reprezentačních akcích. Od hráčů v reprezenačním družstvu se očekává maximální výkon. Ten ale obnáší častá zranění (natažené/natržené svaly, distrze kloubů, bolesti ramen, bolesti zad). Tam, kde už pravidelná masáž našeho maséra nestačila, nastoupila práce Heleny. Díky aplikaci nejmodernějších metod, jako např. Rázová vlna, Vysokovýkonný laser a ultrazvuk, se jí podařilo v krátkém čase vyléčit mnohdy velmi nepříjemná zranění a postarala se o to, že jsme do zápasu vstupovali zdraví a fit. Za její péči jménem celého volejbalového týmu děkuji a všem ostatním doporučuji!!!!”

Co o nás řekli ostatní?